Valgemetsa Mõtteruum

Miks Valgemetsa?

Valgemetsa kõrgete mändide all rahulikult voolava Ahja jõe kaldal asuv puhke- ja koolituskeskus on saanud endale ilusa nime – Valgemetsa Mõtteruum. Et värsked ja loomingulised ideed saaksid tulla, on vaja rutiinist välja astuda ja vabastada oma mõtted argimuredest. Valgemetsa Mõtteruum ongi selleks loodud.

Roheline mõtteruum vabastab ja inspireerib!

Valgemetsa Mõtteruum pakub lisaks inspiratsioonile ka vaikust ja sisemise rahuni jõudmist. Et roheline ümbrus vähendab stressihormoonide hulka veres, aitab alandada vererõhku ja pulsisagedust ning kiirendab taastumist, ei ole ainult eestlaste kui metsarahva kujutlus. Seda on kinnitanud üle maailma tehtud arvukad teadustööd.

Paljud uuringud Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Aasias tõendavad, et võrreldes linnakeskkonnaga parandab looduslik keskkond inimeste meeleolu, keskendumist ja sooritust.

Loe teadusuuringute kohta edasi siit…

Naudi Valgemetsa 360 kraadi fotosid

Miks Colin?

Colin P. Sisson on mitte ainult juhtimiskoolitaja, vaid ka vaimne õpetaja. Temas ühinevad äärmiselt põnev elukogemus, kahe jalaga maa peal olemine ja võime inimesi inspireerida.

 • Colinil on olnud võimalus näha parimaid juhtimisoskusi peaaegu võimatutes oludes: aastatel 1967-68 oli ta Vietnamis jalaväesõdur. Vietnami-kogemus ajendas teda süvitsi uurima inimeste hirmu ja armastuse reaktsioone, mis on hiljem aidanud tal oma juhtimispsühholoogiat välja töötada.
 • Colin teab, millest räägib: ta on üles ehitanud eduka ettevõtte, õppinud psühholoogiat, personalihaldust, äriõigust ja majandust. Ta on loonud inspireeriva juhtimise programmi, mis on kõnetanud sadu tuhandeid inimesi kogu maailmas. Ta ei pea akadeemilist haridust ainuvõimalikuks, vaid eelistab sisemist õppimist, mis toetub isiklikele kogemustele.
 • Colin on üle maailma armastatud ja oodatud õpetaja, kes on kirjutanud 8 raamatut, mis inspireerivad inimesi taasarmuma oma töösse ja elusse. Tema treeningmeetod julgustab kõiki osalema, olemata seejuures pealetükkiv või vastanduv.
 • Colini inspireeriva juhtimise koolitus on kõike muud kui tuim teadmiste pähetuupimine: see on lõbus, erutav, inspireeriv ja mõtlemapanev, toidab nii hinge kui vaimu, ja mis kõige tähtsam: see on reaalselt töötav edu psühholoogia!

Loe/vaata ka:

 • C.P. Sisson, „Sisemine ärkamine“ Link raamatule
 • Raadiosaade „Traditsiooni tarkus“  Colin Sissoniga Kuula siit!
 • C.P. Sissoni video  eestikeelsete subtiitritega „Vastuvõtmise kunst“

Miks Kadri?

Kadri Kullman on 23 aastat juhtinud ettevõtet Dimela, üles ehitanud suurepäraselt toimiva meeskonna ja saavutanud ühena vähestest naisettevõtjatest tõepoolest ka edu.

 • Kadri on särav ja inspireeriv ettevõtja, kelle sõnad ja teod käivad kokku. Kadri juhitud Dimela on aastaid olnud pere-ja töötajasõbralike ettevõtete tipus.
 • Rahvusvahelise renomeega ärikoolitaja Colin Sisson peab Kadri suureks andeks kaasinimesi innustada ja inspireerida ning on valinud ta oma koostööpartneriks Eestis.
 • EVEA (Eesti Väikeettevõtjate Assotsiatsioon) on Kadri tegevust 2013. aastal tunnustanud Aasta Naisettevõtja tiitliga. Alati stiilne ja heatujuline Kadri on EENA poolt valitud Tartu Aasta Naiseks.
 • Kadri ei hoia küünalt vaka all: ta on seisnud hea väikeettevõtete, ärikultuuri ja põllumajanduse edenemise ja kestmajäämise eest ning võtnud ka ajakirjanduses sõna.
 • Kadri on uuele avatud ja soe inimene, kes ei loobu kunagi õppimisest ja nakatab ka teisi! Kadriga tasub tuttavaks saada!

Kadri räägib oma missioonist ja Colin P Sissonist:

Kadri ettekanne Eesti Jätkusuutliku Ettevõtluse Konverentsil 2015:

Kadri Äripäevas: Link